SOUTĚŽ - Vyhrajte knihu o správném zacházení s miminkem

SOUTĚŽ - Vyhrajte knihu o správném zacházení s miminkem>
Čekáte své první miminko, nebo máte doma čerstvého drobečka a přemýšlíte jak na něj, abyste mu neublížili? Nebo snad máte v okolí nastávající maminku? V každém případě se vám bude hodit soutěž, kterou jsme pro vás, společně s Vandou Schreierovou připravili. Zasoutěžit si můžete 2 knihy Handling a nošení dětí – s rozumem a láskou v srdci, do kterých Vanda osobně připsala věnování.

O čem je kniha?

Slovo handling nejlépe vystihuje český ekvivalent „zacházení s miminkem.“ Zvedání, nošení, chování, přetáčení, přebalování, koupání,… "Než se malé miminko postaví a začne chodit, trvá to zhruba rok. Do této doby je odkázáno, jakožto druh živočicha nošence odkázáno na vaší dotekovou péči. Díky ní si budujete vzájemný vztah, ale dítě z ní také získává tzv. bodyschéma, které mu pomáhá při seznamováním se svým tělem, a díky tomu se učí novým věcem. Zacházení, nošení a vůbec celá péče o miminko během celého dne by měla respektovat psychomotorický vývoj, aby byl start malého človíčka co možná nejlepší," říká autorka knihy, Vanda Schreierová. Kniha bude vaši malou biblí, která vás naučí jak s děťátkem správně zacházet. Druhá část knihy se věnuje nošení dětí v šátku či nosítku, které se opět stává normální součástí péče o malé děti.

Malou ochutnávku jsme pro vás připravili v podobě článku Jak správě držet miminko >>

Kniha ale zachází mnohem dál. Pomůže vám získat jistotu a sebevědomí v péči o malé miminko, nebo vyřešit různé problémy, jako bolení bříška či nespavost. Těšit se můžete na 10 kapitol a 140 krásných fotografií, které důkladně popisují různé situace a nabízí vám rady a tipy. Skvělým doplněním je navíc i online videokurz, který vám vše vysvětlí ještě názorněji. Mrknout se na ně můžete ZDE.

Soutěžte s námi

Chcete mít tuto skvělou knihu doma? Zapojte se do soutěže a už ji máte na dosah ruky. Soutěžní otázka je velmi jednoduchá - zkrátka nám do komentáře pod tento článek napište, proč byste knihu měla vyhrát právě vy. Ze všech komentářů vybere Feedo porota dva výherce, kterým knihu s věnováním zašleme. Soutěžit můžete do 15.4.2018. Vyhlášení pak proběhně v pondělí 16.4.2018. Výherce budeme kontaktovat na e-mail.

--- SOUTĚŽ BYLA UKONČENA, VÝHERCE JSME KONTAKTOVALI NA E-MAIL ---

Těšíme se na vaše odpovědi!