Soutěžíme s Hamánkem!

Soutěžíme s Hamánkem!>
Jaké dobroty frčí u vašich malých jedlíků? Je mezi nimi i Hamánek? Ano? Ideální příležitost účastnit se naší soutěže s touto značkou!

SOUTĚŽ PROBÍHÁ od 19. 7. 2018 do 29. 7. 2018 (23:59) na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK


A jaké je téma soutěže? Pošlete nám do komentářů fotografie, jak si  vychutnáváte Hamánka u vás doma a prozraďte nám, kterého máte nejraději!
Podmínkou pro zařazení do soutěže je vložení odpovědi a fotografie do komentáře pod příspěvkem, který soutěž vyhlašuje na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK.

Průběh soutěže:

Soutěž probíhá od 19. 7. 2018, a to od chvíle publikování příspěvku na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK a trvá do 29. 7. 2018 (23:59). Následující den, 30. 7. 2018, bude vybráno porotou složenou ze zaměstnanců Feedo 10 výherců, a to ze všech komentářů, které splňují podmínky soutěže. Vyhlášení soutěže proběhne pod příspěvkem, ve kterém budou výherci označeni a následně proběhne předání kontaktních údajů za účelem dodání výhry prostřednictvích zpráv.

Výhra

O co hrajeme? Každý jeden výherce obdrží cestovní jídelní misku se lžící Tescoma Bambini a šestibalení příkrmů Hamánek dle vlastního výběru. Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže. Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže. Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.