Péče o maminky Philips Avent

Philips Avent odsávačka mateřského mléka je inspirovaná miminkem, praktická pro maminku. Technologie přirozeného pohybu efektivně kombinuje vakuum a stimulaci bradavek pro rychlejší tok mléka. Odsávačka mateřského mléka je ideální pro maminky, které hledají vysvobození od běžných problémů při kojení, jako je hltání nebo popraskané bradavky. Nabízíme elektrické odsávačky i ruční odsávačky AVENT.

Manuální odsávačka pracuje rychle, jemně a tiše bez potřeby elektřiny a baterií. Odsávání bude jemné a bezbolestné. Odsávačka vám pomůže překonat i běžné problémy, jako jsou bolestivé bradavky či pnutí v prsou.

Elektronická odsávačka mateřského mléka SCF395/11 pro rychlejší a pohodlnější odsávání, která obsahuje méně částí, což znamená jednoduché sestavení, použití i čištění. Uzavřený systém pro hygienické odsávání – žádné mléko v hadičce.

 

Novinkou na trhu je odsávačka mateřského mléka elektrická Essential SCF323/11 za bezkonkurenční cenu.

Philips AVENT odsávačka mateřského mléka zajišťuje optimální průtok mléka a přizpůsobí se tvaru a velikosti vašich prsou. Pohodlná, rychlá a praktická pomoc pro každou novopečenou maminku. Ploché anebo vpáčené bradavky můžou pro ženy, které chtějí kojit, představovat problém. Niplette AVENT jemným přisátím vtáhne bradavku do malého plastového kloboučku, který se podobá náprstku. Doporučujeme zakoupit užitečné pomůcky pro každou kojící maminku jako prsní vložky do podprsenky a AVENT chránič prsních bradavek.

Našli jsme 51 produktů
Podle zadaného filtru jsme našli 51 produktů:
24 / 51